Klik hier voor Nx Licenties
0
0

Aetek | Industrial PoE Switches - Unmanaged

Filter
12 producten
Aetek D40-044-30
Aetek D40-044-30

GbE Industrial switch 4*30W PoE, 2*SFP, 2*RJ45,
Total power budget: 120W, 6KV PoE surge protection, Operating
temper...

GbE Industrial switch 4*3...

Aetek D40-044-91
Aetek D40-044-91

GbE Industrial switch 4*90W bt PoE, 2*SFP,
2*RJ45. Total power budget: 360W, 6KV PoE surge protection,
Operating tem...

GbE Industrial switch 4*9...

Aetek D40-082-30
Aetek D40-082-30

...

Industrial switch, 8*30W ...

  • Innovatieve Beveiligingsoplossingen
  • Deskundig Advies & Support
  • Flexibele & Snelle Service
Aetek D40-044-30-DC
Aetek D40-044-30-DC

GbE Industrial switch with 12-56VDC INPUT,
4*30W PoE, 2*SFP,2*RJ45, Total power budget: 12V: 90W ; 24~48V:
120W, 6KV...

GbE Industrial switch wit...

Aetek D40-044-91-DC
Aetek D40-044-91-DC

GbE Industrial switch with 12-56VDC INPUT,
4*90W bt PoE, 2*SFP, 2*RJ45, Total power budget: 12V: 90W;24V:
160W;48V: ...

GbE Industrial switch wit...

Aetek D40-082-30-DC
Aetek D40-082-30-DC

GbE Industrial switch with 12-56VDC INPUT,
8*30W PoE, 2*SFP, Total power budget: 12V: 90W ;24V: 160W;48V:
240W, 6KV ...

GbE Industrial switch wit...

Aetek NDR-120-48
Aetek NDR-120-48

Industrial Power Supply 90~264V AC input
120W / 48~55VDC output

Industrial Power Supply 9...

Aetek DRL-48V120W1EN

Industrial Power Supply 90~264V AC input,
120W / 43.2-52.8 VDC

Industrial Power Supply 9...

Aetek DRL-48V240W1EN

Industrial Power Supply 90~264V AC
input, 240W / 43.2-52.8 Vdc

Industrial Power Supply 9...

Aetek DRL-48V480W1EN

Industrial Power Supply 90~264V AC
input, 480W / 48-55 Vdc

Industrial Power Supply 9...

SFP-ISX-02 - Industrial SFP Transceiver MM Duplex LC
SFP-ISX-02 - Industrial SFP Transceiver MM Duplex LC

1.25Gbps, 1300/1310nm, MMF, 50/125μm, 62.5/125μm up to 2km, LC Connect, -40°C ~ 85°C.

1.25Gbps, 1300/1310nm, MM...

SFP-ILX-10, Single Mode, Industrial Transceiver
SFP-ILX-10, Single Mode, Industrial Transceiver

Industrial, 1.25G Ethernet Transceiver, Industrial Model, Single-mode,SFP Type,1310nm, FP-LD-10Km,Duplex LC, DC 3.3V

Industrial, 1.25G Etherne...

Overige categorieën in Switches (PoE)

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »